احتمال بروز سیل در استان های غربی از سه شنبه – ایوان طراحی سایت

سازمان هواشناسی در اخطاریه ای از احتمال آبگرفتگی معابر و بروز سیلاب در مسیل ها و رودخانه های کرمانشاه، مرکز و جنوب لرستان، شمال و شرق خوزستان و ایلام از سه شنبه خبر داد
مسافران نیز باید هنگام تردد در جاده های کوهستانی و مناطق سردسیر از زنجیر چرخ استفاده کنند و از سالم بودن لوازم گرمایشی و فراهم بودن ابزارهای ایمنی خودرو خود اطمینان یابند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

سازمان هواشناسی با توجه به پیش بینی تشدید بارش، وضع هوای مناطق متاثر از سامانه بارشی در روزهای دوشنبه و سه شنبه را اعلام کرد.

در این مدت جاده های کوهستانی این مناطق لغزنده است و به علت مه آلودگی و کولاک برف کاهش دید و اختلال در تردد پیش بینی می شود. بنابراین توصیه می شود اقدام های لازم برای جلوگیری از خسارت های احتمالی به عمل آید.

در این روز باران و برف به دامنه های البرز (استان های قزوین، البرز و تهران) می رسد. در گیلان و مازندران نیز بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی شده است.

سازمان هواشناسی در اخطاریه ای از احتمال آبگرفتگی معابر و بروز سیلاب در مسیل ها و رودخانه های کرمانشاه، مرکز و جنوب لرستان، شمال و شرق خوزستان و ایلام از سه شنبه خبر داد.

بر این اساس از بعداز ظهر دوشنبه (بیست و سوم بهمن ماه) بارش برف و باران و وزش باد شدید در جنوب آذربایجان غربی، جنوب آذربایجان شرقی، غرب کردستان، جنوب اردبیل، ارتفاعات استان های البرز، تهران و مازندران را شاهدیم.

سه شنبه (بیست و چهارم بهمن ماه) در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، اردبیل، نیمه شمالی و شرقی زنجان، ارتفاعات سمنان، شرق و شمال لرستان و شمال چهارمحال و بختیاری بارش برف و وزش باد شدید رخ می دهد.


اخبار مرتبط

 • زیباترین درخت ها؛ از دل خاک تا بلندای آسمان – ایوان طراحی سایت
 • ۴۵۰ هزار قالیباف و فعال صنایع دستی در سال ۹۷ بیمه می شوند – ایوان طراحی سایت
 • نوروز گردی در چهار محال و بختیاری – ایوان طراحی سایت
 • با قطار و از وسط جنگل به شمال سفر کنید – ایوان طراحی سایت
 • دولت حق واگذاری “جنگل های هیرکانی” را ندارد – ایوان طراحی سایت
 • سیستان و بلوچستان میزبان جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری می شود – ایوان طراحی سایت
 • صد و دوازده اثر در فهرست آثار ملی منقول کشور ثبت شد + تخریب آثار تاریخی در شیراز به هیچ عنوان توجیه ندارد – ایوان طراحی سایت
 • ورود سامانه جدید بارشی از غلظت گرد و غبار اهواز می کاهد – ایوان طراحی سایت
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *